MONSEA AllerSun krém 100 ml

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Pilulka.sk

Tento krém mi veľmi pomohol s alergiou na slnko. Mala som obavy pretože mám kontaktnú alergiu, ale po vyskúšani som bol veľmi spokojná.

• , zakúpené v Pilulka.sk

Dlhé roky mám alergiu na slnko. Allersun je jediný prípravok, ktorý na tento druh alergie zaberá.
    Som s ním spokojná, dokonca tento rok som ho nevedela zohnať iba na "PILULKA.sk"

Produkt nemá žiadne parametre.

ALLERSUN

Krém slúži na liečbu slnečnej alergie (fotosenzitivity) a popálenín od slnka. Krém podporuje funkciu kožného imunitného systému a redukuje symptómy alergie na slnko, akými sú kožná vyrážka a podráždenie kože. Aloe vera obsiahnutá v prípravku ukľudňuje kožnú reakciu a redukuje tak podráždenie pokožky a svrbenie. Krém zároveň chráni kožu pred stratou vlhkosti a zabraňuje adherencii škodlivých baktérií na poškodenú pokožku. Produkt má preto regeneračný, ukľudňujúci, hydratačný a ochranný efekt na kožu.

Derma-IN, krém na liečbu slnečnej alergie, má ochranný faktor SPF 30 a účinne odráža slnečné lúče UVA aj UVB. Krém je vhodný aj na prevenciu opakovaného výskytu slnečnej alergie. Podporuje funkciu kožného imunitného systému.